Visos daugiausiai perkamos

NordicPet sušokantis augalinio pluošto kraikas katėms 5 l

Natūralus sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms. Galima nuleisti į tualetą.

Pakuotė
5,20 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Apsipirkimo taškai

Įdėkite prekę į krepšelį, kad sužinoti kiek gausite bendrai taškų! Vienas išleistas EUR yra lygus 1 taškui.

Aprašymas

Aprašymas

Palengvinkite savo katės higieną su NordicPet sušokančiu vienmečių augalų pluošto kraiku. Šis pažangus kraikas katėms gaminamas iš technologiškai išgrynintų augalinių pluoštų, kurie sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir dar efektyviau neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvape gyvenamąja aplinka. Dėl unikalios tekstūros NordicPet kraikas yra lengvai susemiamas ir ypatingai švelnus Jūsų augintinių pėdutėms. Dėl išskirtinių fizinių savybių, tokių kaip puikus drėgmės sugeriamumas, kraiko užtenka daug ilgiau.

Kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio – taip apsaugomi Jūsų augintinio kvėpavimo takai nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių. NordicPet produktas katėms gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų.

Naudojimo instrukcija

  1. Dėžutės pripildymas: į švarią ir sausą katės dėžutę pripilkite apie 5 cm kraiko.

  2. Panaudoto kraiko išvalymas: panaudotą kraiką kompostuokite arba meskite į organinių atliekų konteinerį. Į tualetą galima nuleisti tik atskirus gumulėlius.

  3. Dėžutės išvalymas: katei pasinaudojus dėžute, išvalykite visus sušokusius gumulėlius. Siekdami užtikrinti kuo geresnę higieną, kasdien pašalinkite sušokusio kraiko gumulėlius bei ekskrementus.

  4. Pakartotinis dėžutės pripildymas: po 4-6 savaičių pakeiskite visą kraiką ir išvalykite katės dėžutę, įpilkite į ją panašų kiekį švaraus kraiko.

Gamintojas: Nordic Pet, UAB, Lietuva.

Prekė detaliau

Specifinė nuoroda

ean13
4779051690176
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

BRIT PREMIUM By Nature Adult L sausas pašaras šunims
Vertinti 

Rašyti atsiliepimą apie prekę

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e