Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

Veislė

Veislė

Mėsos rūšis

Mėsos rūšis

Visos daugiausiai perkamos
Sunu maistas | Gyvunu prekes | Maistas sunims | Sausas maistas | Acana maistas

Sausas šunų maistas

Sausas šunų maistas. Kiekvieno augintinio sveikata ir vystimasis stipriai priklauso nuo mitybos. Tinkamai parinktas sausas šunų maistas, ne tik padės Jūsų augintiniui puikiai jaustis, bet ir apsisaugoti nuo alergijos, virškinimo problemų ar kitų nepageidaujamų veiksnių. Renkantis sausą šunų maistą reikia atkreipti dėmesį į amžių, svorį, augintinio poreikius, koks kailis, aktyvumas, gyvena lauke ar namuose. Visą tai įvertinus galima parinkti idealiausiai tinkantį šunų maistą Jųsų augintiniui, tačiau jei neišsirenkate, kokį maistą pirktį ar iškilo klausimų, rašykite mums, pasistengsime padėti. 

Sausas šunų maistas

Aktyvūs filtrai

Kodas: M-ACACB13

ACANA Adult Dog sausas pašaras šunims

(0)

Šunų maistas yra visavertis pašaras, skirtas suaugusiems visų dydžių ir veislių šunims. Sudėtyje gausu laisvai laikomų vištų mėsos, lizduose padėtų kiaušinių, laukinių plekšnių mėsos, saulėje prinokusių vaisių ir daržovių 

Kaina 61,70 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: M-ZPDML1

Ziwi Peak Mackerel&Lamb Air Dried sausas maistas šunims su skumbre ir ėriena

(0)

Ziwi Peak sausas maistas su skumbre ir ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Tai visavertis pašaras šunims.Dėmesio! 454 g pakuotės galiojimas iki 2023-11-26 Dėmesio! 2.5 kg pakuotės galiojimas iki 2023-12-18

Kaina 27,45 EUR
Daugiau
Nepakanka prekės atsargų

Kodas: 128510

ROYAL CANIN Golden Retriever Adult

(0)

Maistas, specialiai subalansuotas suaugusiems auksaspalviams retriveriams nuo 15 mėn. amžiaus. Ypatinga formulė minkština ir stiprina auksaspalvių retriverių kailį, padeda išlaikyti idealų svorį.

Kaina 64,90 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 255340

ROYAL CANIN German Shepherd Adult

(0)

Specialiai subalansuotas maistas suaugusiems vokiečių aviganių šunims, vyresniems nei 15 mėnesių. Stiprina organizmo apsaugą, padeda išlikti gyvybingiems, išlaiko gerą sąnarių būklę, natūralų kailio grožį.

Kaina 57,80 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 181100

ROYAL CANIN Medium Adult 7+

(0)

Maistas subrendusiems 7 metų ir vyresniems vidutinio dydžio veislių šunims (svoris 11-25 kg). Antioksidantų kompleksas neutralizuoja laisvuosius radikalus, išlaiko vyresnių šunų gyvybingumą.

Kaina 73,00 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 128400

ROYAL CANIN Rottweiler

(0)

Suaugusiems rotveileriams (nuo 18 mėn. amžiaus) subalansuotas maistas. Naudingos maistinės medžiagos stiprina šių atletiškų šunų širdį ir raumenis, palaiko sveikus sąnarius.

Kaina 62,95 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 128060

ROYAL CANIN Poodle Adult

(0)

Specialiai subalansuotas maistas suaugusiems pudeliams, vyresniems nei 10 mėnesių amžiaus.  Palaiko gražius ir garbanotus plaukus, apsaugo nuo dantų akmenų formavimosi, stiprina ir saugo akis.

Kaina 15,90 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 189170

ROYAL CANIN Maltese

(0)

Subalansuotas maistas suaugusiems Maltos bišonams nuo 10 mėn. amžiaus.  Suteikia kailiui minkštumo ir blizgesio, stabdo dantų akmenų formavimąsi. Tinka išrankiems.

Kaina 15,90 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 114180

ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult

(0)

Maistas, specialiai subalansuotas suaugusiems Labradoro retriveriams nuo 15 mėn. amžiaus. Idealus kūno svoris, stiprūs kaulai ir sąnariai, gražus ir sveikas kailis dėka unikalios šio maisto sudėties, pritaikytos Labradoro retriveriams.

Kaina 66,30 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 159680

ROYAL CANIN Giant Junior

(0)

Visavertis šunų maistas ypač didelių veislių šuniukams (kurių suaugusių svoris > 45 kg) nuo 8 iki 18-24 mėnesių amžiaus. Speciali sudėtis palaiko tinkamą šuniuko vystymąsi.

Kaina 74,80 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 181280

ROYAL CANIN Maxi Adult

(0)

Maistas suaugusiems didelių veislių šunims nuo 15 mėn. iki 5 metų amžiaus. Specialus maistas užtikrina optimalią virškinimo veiklą ir pasirūpina didelių šunų sąnariais.

Kaina 68,55 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Sekite mus Facebook'e