Filtruoti pagal

Kodas: M-BRCAMB

Prekės ženklas: Brit Care

BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb & Rice

(0)

Avienos ir ryžių pašaras be alergenų vidutinių veislių (10–25 kg) suaugusiems šunims. Hipoalerginis, subalansuotas, gerai virškinamas, aukščiausios kokybės šunų maistas imunitetui, sveikatai ir temperamentui.

Kaina 35,00 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Optima Nova

Optima Nova

- Optima Nova HOLISTIC

Pašaras yra visapusiškai harmoningas,  visi ingredientai yra naudingi ir reikalingi jūsų gyvūno organizmui, holistiniame maiste nerasite šalutinių „masei užpildyti“ skirtų ingredientų.

- FMIS

Unikali šviežios mėsos įpurškimo sistema (F.M.I.S.) gali sudaryti iki 50% šviežių ingredientų vienoje formulėje. Virimas vyksta dviem etapais; paruošimas ir virimas, kaip ir geras naminis troškinys.

- MONOPROTEIN

Vieno baltymo pašarai puikiai tinka alergiškiems, turintiems jautrią virškinimo sistemą gyvūnams. Daugelis naminių gyvūnėlių kenčia nuo maisto alergijos ir netoleravimo. Optima Nova maistas naminiams gyvūnėliams buvo sukurtas siekiant išvengti šios problemos, kuri kai kuriais atvejais gali būti rimta. Štai kodėl kiekviename produkte naudojamas vienas gyvūninių baltymų šaltinis. Naudojami 3 gyvūninių baltymų šaltiniai: vištiena, lašiša ir triušis. Gaminant naudojami tik natūralūs ingredientai. 

-
BE GMO. (Genetiškai modifikuoti organizmai)

  • Maiste nėra genetiškai modifikuoti organizmų, kvapiųjų medžiagų, konservantų ar dirbtinių dažiklių.

Optima Nova
Aktyvūs filtrai

Sekite mus Facebook'e