e-zoo.lt prekybos centre įsigytas prekes jums pristatys kurjeris iki pat durų visoje Lietuvoje. Prieš

prekių pristatymą kurjeris su jumis susisieks jūsų pateiktais kontaktiniais duomenimis.

• Pristatymas į Venipak /  LP Express terminalą. Terminalai veikia 24 valandas per parą. Terminalų sąrašą rasite čia.  Nepasirinkus LP Express arba Venipak paštomato, siunta bus siunčiama į artimiausią paštomatą nuo Jūsų nurodyto adreso. Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 14 eur, priešingu atveju pristatymo kaina 2,6 euro.

• Pristatymas Jūsų nurodytų adresu. Jei užsakymo suma viršija 25 eurus, prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje, priešingu atveju pristatymo kaina 2,6 euro. Siuntos pristatomos iki 90kg bendro svorio, viršijus bendrą užsakymo svorį užsakymą galima atsiimti tik iš parduotuvės/sandėlio.

• Prekes galite atsiimti e-zoo.lt parduotuvėse, kai prekė bus parduotuvėje Jus informuosime SMS žinute. Svoris neribojamas. Ši paslauga nemokama.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 41 eurą, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. 

Prieš šventes, šventiniu laikotarpiu, esant dideliam siuntų kiekiui ar esant blogoms oro sąlygoms,  siuntų pristatymas gali vėluoti, prašome tai įvertinti ir užsakymus pateikti kuo ankščiau.

Delis prekių dėl pristatomos tik į Venipak / LP Express paštomatus: JOSERA, Taste of the Wild, Cat's best, Zverlit ir dar keli gamintojai. Jeigu neradote pristatymo pasirinkimo "Venipak kurjeriu visoje Lietuvojet.y. viena ar kelios prekės yra siunčiamos tik į paštomatus.

Ačiū už supratimą, e-zoo.lt komanda :)

Sekite mus Facebook'e