TRIXIE Žaislas iš virvės

Žaislas iš virvės aštuoniukė.

Plačiau

TRX3278

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

3,01 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Šis spalvingas aštuoniukės formos žaislaspritrauks Jūsų augintinio dėmesį ir padės jį užimti.Pagamintas iš natūralaus medvilnės pluoštovirvės, tad jo kramtymas nekenkia šuns sveikatai. Be to, tai net tik žaislas, bet ir dantų valymo priemonė. Kramtydamas ją šuo nusivalys nešvarumus nuo dantų bei dantenų į medžiagą, tad smagaus žaidimo metu bus palaikoma ir šuns burnos ertmės higiena. Tam, kad palaikyti formą aštuoniukė yra sutvirtinta plastikine kryžmine detale.

Gamintojas: TRIXIE, Vokietija.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Žaislas iš virvės

TRIXIE Žaislas iš virvės

Žaislas iš virvės aštuoniukė.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.