Visos daugiausiai perkamos

Churu Bites

Churu Bites

Aktyvūs filtrai

Kodas: M-CHS4

Churu Cat skanėstas Tuna Bites Scallop

(0)

Churu Bites yra minkšti pagalvės formos natūralūs vištienos, tuno ir šukučių skanėstai su žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminu E.Perkant 1  Churu Cat  skanėstą, dovanų dar gaunate 1 Churu Kreminį skanėstą.

Kaina 2,69 EUR
Daugiau
Nepakanka prekės atsargų

Kodas: M-CHS2

Churu Cat skanėstas katėms Rolls Chicken Tuna

(0)

Churu Rolls yra minkšti lazdelės formos vištienos ir tuno skanėstai su žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminu E. Be grūdų, konservantų ar dirbtinių dažiklių. Kiekvienoje pakuotėje yra keturios atskiros skanėstų pakuotės, kad išlaikytumėte maksimalų šviežumą. Perkant 1  Churu Cat  skanėstą, dovanų dar gaunate 1 Churu Kreminį skanėstą.

Kaina 2,89 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: M-CHS1

Churu Cat skanėstas Tuna Scallop

(0)

Šie gardūs skanėstai katėms pagaminti iš 100% gryno laukinio tuno! Churu tyrelėse yra daug drėgmės, kuri yra būtina gerai kačių sveikatai. Taip pat šių tyrelių sudėtyje nėra grudų, konservantų ir dirbtinių dažiklių. Juos galite naudoti keliais būdais: duoti laižyti išspaudus iš tūbelės arba naudoti kaip sauso maisto papildą.

Kaina 2,25 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: M-CHS5

Churu Cat skanėstas katėms Pops Tuna Chicken

(0)

Šie sultingi ir gardūs skanėstai katėms pagaminti iš 100% laukinio tuno ir ūkyje užaugintos vištienos! Churu Pops skanėstuose yra daug drėgmės, kuri yra būtina gerai kačių sveikatai. Taip pat šių tyrelių sudėtyje nėra grudų, konservantų ir dirbtinių dažiklių. Juos galite naudoti keliais būdais: duoti laižyti išspaudus iš tūbelės arba naudoti kaip sauso...

Kaina 2,25 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: M-CHS3

Churu Cat skanėstas katėms Bites Chicken Tuna

(0)

Churu Bites yra minkšti pagalvės formos natūralūs vištienos ir tuno skanėstai su žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminu E. Be grūdų, konservantų ir dirbtinių dažiklių. Kiekvienoje pakuotėje yra trys atskiros pakuotės, kad būtų išlaikytas maksimalus šviežumas. Perkant 1  Churu Cat  skanėstą, dovanų dar gaunate 1 Churu Kreminį skanėstą.

Kaina 2,68 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Sekite mus Facebook'e