Kodas: 134350

Prekės ženklas: Royal Canin

ROYAL CANIN Kitten

(0)

Profesionalus augančių kačiukų maistas, skirtas kačiukams 2-ojoje vystymosi stadijoje: 4 - 12 gyvenimo mėnesiais. Noriai ėdamas net ir išrankiausių kačių.

Kaina 3,88 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free
  • Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free
  • Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free
  • Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free

Barking Heads Doggylycious Duck Grain Free

BSBDK1
Barking Heads
Prekės kokybė 

Visavertis pašaras labai mažų ir mažų veislių suaugusiems šunims su antiena ir upėtakiais be grūdų. Buvęs TINY PAWS QUACKERS.

Pakuotė
13,97 EUR
Kiekis

Apsipirkimo taškai

Atlikę užsakymą gausite 0 taškų, kuriuos galėsite išleisti nuolaidai ar prekėms gauti!

Aprašymas

Skanus, visavertis ėdalas  ypatingai mažų  ir mažų  veislių šunims su ančių ir upėtakių mėsa, be grūdų, kuriuo pranokome patys  save. Ne vien dėl to, kad  ėdalas be grūdų, bet  jis turi milžinišką kiekį ančių ir upėtakių mėsos net 50%. Mažesnę  angliavandenių energiją suteikia saldžių bulvių, žirnių ir lęšių kompleksas.

Mūsų požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo, ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės - Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime, kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams.

„Jie yra tuo, ką  ėda“: Mes žinome, kad kiekvienas šuo yra nepakartojamas, kaip ir šeima, kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių, aktyvumą (maratono bėgikas ar sofos bulvelė), medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų gauruotasis draugas yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis  norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės. Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

SudėtisŠviežiai paruoštos nukaulintos ančių mėsos 22%, džiovintos ančių mėsos 15%, saldžios bulvės, žirnių krakmolas, šviežiai paruoštų nukaulintų  upėtakių mėsos 11%, bulvės, lęšiai, liucerna, ančių riebalų 3.5%, žirniai, koncentruoto antienos sultinio 1.5%, jūros dumbliai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Analitinės sudedamosios dalys: Žalių baltymų 24%, riebalų  14%, žalios ląstelienos, 3%, neorganinių medžiagų 8%, drėgnio 8%, omega-6 2.2%, omega-3 1%.

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 20 800 TV, vitamino D3 1 850 TV, vitamino E 580 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 770 mg, cinko sulfato monohidrato 645 mg, mangano sulfato monohidrato 125 mg, vario sulfato pentahidrato 45 mg, bevandenio kalcio jodato 5.70 mg, natrio selenito 0.65 mg.

Pagaminta: Jungtinėje Karalystėje.

Prekė detaliau
Barking Heads
BSBDK1
Nauja prekė

Charakteristikos

Amžius
Suaugusiems 1-7 metų
Veislės dydis
Mažoms veislėms iki 10 kg
Mėsos rūšis
Antiena
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

NATURE'S PROTECTION Maxi Adult
Vertinti 

Rašyti atsiliepimą apie prekę

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: BSR12

Prekės ženklas: Barking Heads

Barking Heads Golden Years

(0)

Specialiai sukurtas vyresniam šuniui. Lengvai virškinamų ingridientų, pridėtų naturalių antioksidantų ir sąnarių ir klubų apsaugos kombinacija gali sugrąžinti vikrumą atgal į augintinio žingsnį!

Kaina 57,77 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Sekite mus Facebook'e