Visos daugiausiai perkamos
Bio Groom Vita Oil aliejus šunims
  • Bio Groom Vita Oil aliejus šunims

Bio Groom Vita Oil aliejus šunims

P-KAV32316

Aliejus Vita Oil buvo specialiai sukurtas Bio-Derm laboratorijoje, tai specialus maksimaliai kondicionuojantis ir apsaugantis kailį aliejus, palaikantis puikią kailio kondiciją tarp parodų.

Pakuotė
36,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Apsipirkimo taškai

Įdėkite prekę į krepšelį, kad sužinoti kiek gausite bendrai taškų! Vienas išleistas EUR yra lygus 1 taškui.

Aprašymas

Sustiprina kailį, atgaivina pažeistą kailį, apsaugo nuo vėlimosi, veikia antistatiškai. Net labai pažeistas kailis tampa blizgantis ir lengvai prižiūrimas. Aliejus gaiviai kvepia, nedirgina odos, sudėtyje nėra alkoholio ir silikono. Nepakeis natūralios kailio spalvos ar tekstūros. Gerai skiedžiasi vandeniu, lengvai išsiplauna su Bio-Groom šampūnu.

Naudojimas: išmaudykite gyvūną su Bio-Groom šampūnu, nusausinkite kailį. Pagaminkite tirpalą iš 3-4 valg. šaukštų aliejaus ir 3,8 l vandens (katėms 3 valg. šaukšt.), sudrėkinkite tirpalu kailį ir odą, išdžiovinkite kailį (Maltos bišonui aliejaus tirpale gali būti daugiau, patikrinkite kailį po 3 dienų). Šukavimui galima naudoti tirpalą iš ½ šaukšto aliejaus ir 0,5l vandens. Galima maišyti su kondicionieriumi Super Cream santykiu: 1 dalis aliejaus 4 dalys kondicionieriaus.

Gamintojas: BIO-DERM LABARATORIES INC.

Prekė detaliau
P-KAV32316
Nauja prekė

Specifinė nuoroda

ean13
21653323162
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

BRIT PREMIUM By Nature Adult L sausas pašaras šunims
Vertinti 

Rašyti atsiliepimą apie prekę

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e