Visos daugiausiai perkamos
  • Nauja

Gourmet Gold Ragout Mix konservai katėms

Prekės kokybė 
Svoris
8,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Apsipirkimo taškai

Įdėkite prekę į krepšelį, kad sužinoti kiek gausite bendrai taškų! Vienas išleistas EUR yra lygus 1 taškui.

Aprašymas

Katės yra tikros gurmanės. Jos vertina puikaus skonio maistą. Gourmet Gold Ragout siūlomas platus įvairių jaudinančių skonių pasirinkimas, visi pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų.

Gourmet Gold Ragout 12 x 85 g  pakuotėje yra šios rūšys:

  • 3 x 85 g jautiena ir pomidorai

  • 3 x 85 g vištiena ir morkos

  • 3 x 85 g ėriena ir šparaginės pupelės

  • 3 x 85 g kalakutiena ir špinatai

Mišri pakuotė su daržovėmis:
Jautiena ir pomidorai:
mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (23%, įskaitant 4% jautienos), augalinių baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies subproduktai, daržovės (1,2% džiovintų pomidorų, atitinka 10,8% pomidorų). ), augaliniai šalutiniai produktai, įvairūs cukrūs, mineralai.
Ėriena ir šparaginės pupelės:
Mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (26%, iš jų 4% ėriena), augalinių baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies subproduktai, daržovės (0,8% džiovintos šparaginės pupelės, atitinka 7,2% šparaginės pupelės), augaliniai šalutiniai produktai, įvairūs cukrus, mineralai.
Kalakutiena ir špinatai:
mėsa ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai (27%, įskaitant 13% kalakutienos), augalinių baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies šalutiniai produktai, augaliniai šalutiniai produktai, daržovės (0,45% dehidratuoti špinatai, atitinka 4% špinatų) , įvairių cukrų, mineralų.
Vištiena ir morkos:
mėsa ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai (25%, įskaitant 10% vištienos), augalinių baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies subproduktai, daržovės (1% džiovintų morkų, atitinka 9% morkų), augaliniai šalutiniai produktai , įvairių cukrų, mineralų.

Priedai kilograme: 
maistiniai priedai:
vitaminas A (900 TV), vitaminas D3 (137 TV), geležis (10 mg), jodas (0,25 mg), varis (0,9 mg) , manganas (2mg), cinkas (18,6mg), taurinas (560mg).


Technologiniai priedai:
kvapiosios medžiagos.

Sudėties analizė:

baltymas

17,0 %

riebalai

4,0 %

ląsteliena

0,5 %

pelenai

2,0 %

drėgmė

74,0 %

Maitinimo rekomendacija:
„Gourmet Gold Ragout“ yra visavertis šlapias maistas katėms. Vidutiniškai suaugusiai katei (4 kg) reikia 2–3 skardinių per dieną, padalytą iš mažiausiai 2 valgymų laiko. Rekomenduojamas šėrimo kiekis yra tik rekomendacijos ir turėtų būti pritaikytas individualiems jūsų augintinio poreikiams, kad jis išlaikytų idealų kūno svorį.

Nėščioms ar maitinančioms katėms maitinkite tiek, kiek valgys jūsų katė. Pristatykite kambario temperatūroje ir įsitikinkite, kad jūsų katė visada turi daug geriamojo vandens.

Prekė detaliau

Specifinė nuoroda

ean13
7613035464261
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Hill's Science Plan Small & Mini Adult Lamb sausas pašaras šunims
Vertinti 

Rašyti atsiliepimą apie prekę

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e