TRIXIE Šunų žaislas - kiaulė

Šunų žaislas - kiaulė, 13.5 cm, 25 cm.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,65 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Pradžiuginkite savo augintinį ir padovanokite jam specialų žaisliuką, su kuriuo jis galėtų žaisti kai nuobodžiaus ar liks vienas namuose. Ši mažažaisminga lateksinė kiaulė gulinti ant pilvo - puikus pasirinkimas. Tuščiavidurė, tad šuo galės ją lengvai sukąsti ir nešiotis nasruose. Be to,sukąsta kiaulytė cypia, tad ji suteiks šuniui dar daugiau gerų emocijų. Tuo tarpu Jūs girdėdami cypiantį žaislą žinosite kur yra Jūsų augintinis ir ką jis veikia. Šio žaislo - kiaulės dydis – 13,5 cm arba 25 cm.

Gamintojas: TRIXIE, Vokietija.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Šunų žaislas - kiaulė

TRIXIE Šunų žaislas - kiaulė

Šunų žaislas - kiaulė, 13.5 cm, 25 cm.

Parašyti savo atsiliepimą

3 kitos panašios prekės

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.