TRIXIE DentaFun

Žaislas šuniui DentaFun beisbolo kamuolys mėtų kvapo 7cm.

Plačiau

TRX3289

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

4,05 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Dauguma šunų jaučia potraukį ką nors kramtyti ar graužti. Tai daryti jie gali dėl įvairiausių priežasčių: jaučiamo nerimo, pykčio, ar todėl, kad jaučia nuobodulį ir neturi kur išlieti savo energijos. Jei norite nukreipti savo šuns energiją ir apsaugoti savo mėgstamus daiktus nuo sugadinimo, rekomenduojama duoti jam specialius kramtomuosius žaislus. Šis mėtų aromato TRIXIE „DentaFun“ guminis kamuoliukas ne tik patenkins šuns norą graužti, tačiau ir suteiks Jūsų augintiniui gaivų burnos kvapą.

Pagamintas iš natūralios gumos, tad yra nekenksmingas ir saugus.
Daugybė guminių dantukų masažuoja šuns dantenas, stiprina žandikaulio raumenis.
Kamuoliukas yra mėtų aromato, tad jo graužimas padės palaikyti gaivų šuns burnos kvapą.
Kamuoliukas yra baltos ir žalsvos spalvų.

Gamintojas: TRIXIE, Vokietija.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE DentaFun

TRIXIE DentaFun

Žaislas šuniui DentaFun beisbolo kamuolys mėtų kvapo 7cm.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.