TRIXIE Rotolinis su paukštiena

Šunų skanėstai su paukštiena.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,65 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Šie pagaliukai su paukštiena – puikus papildas Jūsų keturkojo draugo kasdienei mitybai. Be to, jų kramtymas gali padėti palaikyti gerą šuns dantų higieną, apsaugo nuo apnašų bei palaiko gerą burnos kvapą. Kieti, todėl Jūsų augintinis galės juos graužti pasimėgaudamas. Juose nedaug riebalų, todėl kalorijų kiekis yra itin sumažintas.

Pakuotėje yra 12 pagaliukų. 

Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai subproduktai (20 % paukštienos), daržovių subproduktai, javų grūdai, augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, vitaminai. 

Sudėties analizė: baltymai 31,3 %, riebalai 6,5 %, pelenai 4 %, ląsteliena 3 %, drėgmė 25 %.

 • Mėsos rūšis Vištiena

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Rotolinis su paukštiena

TRIXIE Rotolinis su paukštiena

Šunų skanėstai su paukštiena.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.