TRIXIE Esquisita Flowers

Šunų skanėstai su ėriena ir vištiena. Skirti mažų veislių šunims ir jauniems šuniukams.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,65 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Skanėstai skirti mažų veislių šunims ir jauniems šuniukams.

Šie gardūs mažų gėlyčių formos skanėstai su ėriena ir vištiena specialiai sukurti mažiems šunims ir jauniems šuniukams. Šiame užkandyje gausu Jūsų augintiniui naudingų baltymų ir vitaminų. Užkrimtęs jų šuniukas bus dar energingesnis, judresnis ir žaismingesnis. Gali būti duodami tiek kaip maisto papildas, tiek kaip paskatinimas dresuojant ar auklėjant augintinį. Rekomenduojama naudoti nedideliais kiekiais. Supakuoti patogiame naudotisandariame maišelyje, kurį galima daug kartų atidaryti ir vėl uždaryti, todėl skanėstai ilgai išlieka švieži.

Sudėtis: javų grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (paukštienos 4 %, ėrienos 4 %), augalinių baltymų ekstraktai, daržovių subproduktai, aliejus ir riebalai. 

Sudėties analizė: baltymai 19 %, riebalai 3,5 %, pelenai 3 %, ląsteliena 2,8 %, drėgmė 16%.

 • Amžius Bet kokiam amžiui
 • Veislės dydis Mažoms veislėms iki 10 kg
 • Mėsos rūšis Ėriena

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Esquisita Flowers

TRIXIE Esquisita Flowers

Šunų skanėstai su ėriena ir vištiena. Skirti mažų veislių šunims ir jauniems šuniukams.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.