TRIXIE Esquisita Bouncies

Šunų skanėstai su paukštiena ir ėriena. Skanėstai skirti mažų veislių šunims, bet kokiam amžiui.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,65 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Specialiai mažų veislių šunims sukurti skanėstai su paukštiena, ėriena ir žarnokais. Įvairių spalvų, mažų kauliukų formos skanėstas tikrai patiks Jūsų augintiniui. Gali būti vartojami tiek kaip maisto papildas, tiek kaip paskatinimas dresuojant ar auklėjant augintinį. Rekomenduojama naudoti nedideliais kiekiais. Supakuoti patogiame naudotisandariame maišelyje, kurį galima daug kartų atidaryti ir vėl uždaryti, todėl skanėstai ilgai išlieka švieži. Be cukraus.

Sudėtis: Sudėtis: javų grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (4 % paukštienos, 4 % ėrienos, 4 % žarnokų), daržovių subproduktai, aliejus ir riebalai.

Sudėties analizė: Analizė: baltymai 20%, riebalai 6%, pelenai 3 %, ląsteliena 3 %, drėgnis 18 %. Su konservantais leistinais ES.

 • Mėsos rūšis Vištiena

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Esquisita Bouncies

TRIXIE Esquisita Bouncies

Šunų skanėstai su paukštiena ir ėriena. Skanėstai skirti mažų veislių šunims, bet kokiam amžiui.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.