MACED Vištos kojelės baltos

Baltos vištos kojelės - šunų kramtalas.

Plačiau

1,49 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Nedidelės vištos kojelės – tai puikus kramtalas skirtas specialiai šunims. Džiovintos kojos yra kietos, todėl šuniui patiks jas graužti, kas suteiks Jūsų augintiniui daug džiaugsmo. Stipraus aromato kojeles patariama duoti kaip skanėstą po pagrindinio ėdalo.

Pakuotėje 5 vnt.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

MACED Vištos kojelės baltos

MACED Vištos kojelės baltos

Baltos vištos kojelės - šunų kramtalas.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.