TRIXIE Šunų šampūnas su kokoso aliejumi

Šunų šampūnas su natūraliu kokosų aliejumi.Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

3,39 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


TRIXIE pristato aukštos kokybės šampūną šunims su natūraliu kokosų aliejumi. Kokosų aliejus nuo seno plačiai naudojamas odos ir plaukų priežiūrai, nes pasižymi puikiomis maitinamosiomis savybėmis, jo sudėtyje yra daug vitamino E. Šiuo šampūnu išplautas Jūsų augintinio kailis taps švelnus, minkštas ir labai lengvai šukuosis. Ypač rekomenduojama naudoti ilgaplaukiams šunims.Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Šunų šampūnas su kokoso aliejumi

TRIXIE Šunų šampūnas su kokoso aliejumi

Šunų šampūnas su natūraliu kokosų aliejumi.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.