TRIXIE Nagų karpymo žirklės

Mažos nagų karpymo žirklutės, šunims, katėms ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

3,49 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Šios mažos nagų karpymo žirklutės skirtos šunims, katėms ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams.

 • Žirklučių smaigaliai yra išlenkti ir tokiu būdu specialiai pritaikyti lenktam gyvūno nagui, todėl šiomis žirklėmis nagą nukirpti bus labai lengva ir paprasta.
 • Esant šviesiems gyvūno nagams, gyvuonis puikiai matomas, tad kirpkite tik šviesios – permatomos spalvos nago dalį, kuri yra nejautri.
 • Jei Jūsų augintinio nagai juodi, gyvnagis sunkiai matomas, kad nepažeistumėte kraujagyslių, suragėjusią nago dalį pakirpkite ne daugiau kaip 3 mm arba pasikonsultuokite su veterinaru.
 • Šių žirklių rankenėlė turi atsikišusią dalį, kuri labai patogi piršto atramai kerpant nagą.

Ilgis – 11 cm.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Nagų karpymo žirklės

TRIXIE Nagų karpymo žirklės

Mažos nagų karpymo žirklutės, šunims, katėms ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.