Trixie Šepetukai-antpirščiai

Specialūs šepetukai-antpirščiai šunų bei kačių dantims valyti.Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,59 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Jei norite, kad Jūsų augintinis turėtų sveikus ir stiprius dantis, ypač svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Su šiais „Trixie“ šepetukais-antpirščiais prižiūrėti augintinio burnos ertmės higieną bus ypač lengva ir patogu. Juos tereikia užsidėti ant pirštų ir naudojant specialią pastą išvalyti gyvūnui dantis. Puikiai tinka šunų ir kačių dantų priežiūrai. Pakuotėje yra: šepetėlis dantims valyti ir šepetėlis dantenoms masažuoti (uždedami ant pirštų).Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Trixie Šepetukai-antpirščiai

Trixie Šepetukai-antpirščiai

Specialūs šepetukai-antpirščiai šunų bei kačių dantims valyti.Parašyti savo atsiliepimą

4 kitos panašios prekės

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.