Beaphar Fresh Breath Spray

Šunų nasrų purškiklis. Valo apnašas ir gerina burnos kvapą. Rezultatas pastebimas po 2 savaičių.Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

6,95 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Nasrų kvapą gaivinantis purškiklis skirtas šunims. Šalina apnašas ir maisto likučius, naikina žalingas bakterijas. Užkerta kelią susidaryti apnašoms ir akmenims. Jei norite kuo greičiau pastebėti rezultatą, rekomenduojama naudoti ir „Beaphar“ dantų pastą. Rezultatą pastebėsite jau po 2 savaičių.

 • Valo dantis ir naikina bakterijas.

 • Užkerta kelią susidaryti apnašoms ir akmenims.

 • Paprasta naudoti.

 • Rezultatas pastebimas po 2 savaičių.

Naudojimas: pakelkite šuns lūpą ir purkškite ant dantų 5–10 cm atstumu. Procedūrą kartokite kasdien.Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Beaphar Fresh Breath Spray

Beaphar Fresh Breath Spray

Šunų nasrų purškiklis. Valo apnašas ir gerina burnos kvapą. Rezultatas pastebimas po 2 savaičių.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.