Nature's Protection Adult Light Turkey & Lamb

Aukščiausios kokybės suaugusių šunų konservai su kalakutiena ir ėriena. Mažai judantiems ir tukti linkusiems šunims.Plačiau

9,60 €

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Šunų konservai NATURE‘S PROTECTION yra Super Premium klasės drėgni pašarai, sukurti skirtingiems jaunų ir suaugusių šunų poreikiams patenkinti. Pagrindinis baltymų šaltinis konservuose – aukštos kokybės, natūrali, žmonių maisto gamyboje naudojama mėsa. Ėdale yra ypač didelis mėsos kiekis, tačiau gyvulinės kilmės riebalų gaminant konservus naudojama saikingai. Vienoje skardinėje esantis šunų maisto kiekis (200 g) – tinkamas pašerti augintinį vieną kartą, todėl konservus patogu vartoti ir namuose, ir keliaujant.

Konservuotas šunų pašaras Adult Light Turkey&Lamb – tai natūralios kalakutienos ir ėrienos gabalėliai, patiekti sultinyje ir papildyti mineralais.

 • Pagrindinis baltymų šaltinis – kokybiška ėriena ir kalakutiena, didelis mėsos kiekis – 67 %;
 • Nekaloringas maistas,  ypač tinkamas mažai judantiems ir tukti linkusiems šunims;
 • Mėsa patiekiama gabalėliais, t.y. ne vientisos konsistencijos, su mineralais, pagardinti ryžiais;
 • Gerai virškinamas ėdalas, konservai yra tikros mėsos skonio ir kvapo, todėl noriai ėdami;
 • Sandari, patogi, lengvai atidaroma pakuotė;
 • Sudėtyje nėra konservantų, kaulų miltų, sojų ir grūdų priemaišų, aromato bei skonio stipriklių, nenaudojama mechaniškai atskirta mėsa.

Konservai parduodami sandariose pakuotėse, todėl gyvūno maistas apsaugotas nuo bakterijų ir mikrobų patekimo, išlaiko natūralų skonį ir aromatą.

Konservus rekomenduojama naudoti kartu su sausu šunų maistu NATURES‘ PROTECTION. Konservuotą ėdalą patiekite kambario temperatūros. Atidarytą skardinę reikia laikyti vėsioje vietoje ir suvartoti per 3 dienas.

Sudėtis: kalakutiena (34 %), ėriena (33 %), sultinys, ryžiai (3 %), mineralai.

Sudėties analizė: drėgnis – 75 %, baltymai – 10,6 %, aliejai ir riebalai – 6,8 %, pelenai – 2,4 %, ląsteliena – 0,4 %.

Priedai/1 kg: maistiniai priedai: vit. D3 – 200 TV, vit.E – 30 mg, biotinas – 300 µg. E 6 – 15 mg, E 5 – 3 mg, E 2 – 0,75 mg, E 8 – 0,03 mg. Technologiniai priedai – kasijos derva. • Amžius Suaugusiems 1-7 metų
 • Veislės dydis Visoms veislėms
 • Specialūs poreikiai Turintiems viršsvorio

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Nature's Protection Adult Light Turkey & Lamb

Nature's Protection Adult Light Turkey & Lamb

Aukščiausios kokybės suaugusių šunų konservai su kalakutiena ir ėriena. Mažai judantiems ir tukti linkusiems šunims.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.