ARATON su jautiena ir kepenimis

Konservai visų dydžių veislės šunims su jautiena ir kepenimis.

Plačiau

11,50 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 taškas kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


Tai natūralus, kruopščiai subalansuotas ėdalas skirtas šunims. Šis ėdalas pagardintas jautiena ir kepenimis bei praturtintas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis,užtikrinančiomis puikią Jūsų keturkojo draugo būklę. Unikalaus gamybos proceso metu išlieka visos naudingos maisto medžiagos, ėdalas tampa lengvai virškinamas.

Maisto ingredientai:  mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (min. 5 % jautienos, min. 5 % kepenų), javų grūdai, mineralai, karamelė, inulinas ( 0.1 % ).

Maisto sudėtis: drėgmė - 80 % , žali baltymai - 8 %, žali riebalai – 7 %, žali pelenai – 2 %, žalia ląsteliena – 0,2 %.

Vitaminai/kg: A (retinolis) – 2500 TV, D3 (cholekalciferolis) – 250 TV, E (α-tokoferolis) – 25 mg, biotinas – 20 µg.

 • Amžius Suaugusiems 1-7 metų
 • Mėsos rūšis Jautiena

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

ARATON su jautiena ir kepenimis

ARATON su jautiena ir kepenimis

Konservai visų dydžių veislės šunims su jautiena ir kepenimis.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.