Melaflon spot-on natūrali priemonė nuo parazitų

Melaflon spot-on natūrali ilgalaikė apsauga (iki 14 d.) nuo erkių, blusų ir kitų parazitų. Tinka šunims ir katėms, šuniukams ir kačiukams nuo 16 savaičiųPlačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

5,39 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


„Melaflon spot-on“ natūrali ilgalaikė apsauga (iki 14 d.) nuo erkių, blusų ir kitų parazitų. Tinka šunims ir katėms, šuniukams ir kačiukams nuo 16 savičių. Tai yra natūrali alternatyva cheminiams repelentams. Sudėtyje tik augaliniai komponentai. Be arbatmedžio aliejaus ir insekticidų. Nenuodinga!

Ingredientai: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, izopropanolis, makadamijų aliejus, Kininė melija, citrinos rūgštis, virgininis kadagys, tikroji levanda. Veiklioji medžiaga: Margosa (Neem) ekstraktas 0,9 g/l.

Pastaba: dėl visų natūralių ingredientų retais atvejais gali atsirasti alerginė reakcija. Šunims ir katėms, jaunesniems nei 16 savaičių, bei kalėms žindymo metu naudoti negalima.

Naudojimas: prieš vartojimą suplakti! Užlašinti kelis lašus tiesiogiai ant gyvūno odos: ant kaklo, išilgai stuburo ir uodegos pagrindo. (Šunims 3-6 lašai, katėms 1-3 lašai). Išmaudžius su šampūnu, užlašinti pakartotinai. Nenaudoti ant žaizdų, negerti. Nevartoti, jei yra jautrumas sudetinėms dalims.

Naudoti kas 7-10 dienų. Esant dideliam parazitų aktyvumui – naudoti kartą per dieną, 3 dienas iš eilės.

Papildomai galima naudoti „Tic-clip“ pakabutį ir „Tic-off“ ėdalo papildą.Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Melaflon spot-on natūrali priemonė nuo parazitų

Melaflon spot-on natūrali priemonė nuo parazitų

Melaflon spot-on natūrali ilgalaikė apsauga (iki 14 d.) nuo erkių, blusų ir kitų parazitų. Tinka šunims ir katėms, šuniukams ir kačiukams nuo 16 savaičiųParašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.