Versele Laga Prestige Kanarėlių lesalas

Maistas kanarėlėms su sėklomis, grūdais, vaisiais, vitaminais, amino rūgštimis ir mineralais.Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

2,60 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Tai aukščiausios kokybės įvairiomis proporcijomis subalansuotas paukščių lesalas Prestige Premium, skirtas kanarėlėms, atitinkantis visas rekomenduojamas paukščio mitybos dienos normas. Šis sėklų mišinys praturtintas vertingu „V. A. M.” (gausiais vitaminais, amino rūgštimis ir mineralais) kompleksu, todėl užtikrinama optimali irsveika paukščio savijauta. Sudėtyje taip pat yra vertingų fermentuojamų skaidulų – frukto-oligosacharidų („Florastimul”), kuriospalaiko žarnyno mikroflorą ir saugo nuo žarnyno sutrikimų. Tai gi užtikrinama gera savijauta ir virškinimas. Omega-3 riebalų rūgštys ir austrių kiautaigerina skilvio veiklą ir palaiko reikiamą kalcio bei fosforo balansą.

Sudėtis: Sėklos, javų dribsniai, išvestiniai augalai, mineralai, aliejai ir riebalai, vaisiai, cukrus, frukto-oligosacharidai.

Sudėties analizė: baltymai 18 %, riebalai 13 %, pelenai 7 %, ląsteliena/skaidulos 6 %, kalcis 1,1 %, fosforas 0,5 %.

Priedai: vitaminas A 8.000 TV / kg, vitaminas D3 1.600 TV / kg, vitaminas E 20 mg / kg, varis (vario sulfatas) 7 mg / kg, metioninas 950 mg / kg, lizinas 250 mg / kg.

Lesinimas: priklausomai nuo paukščio dydžio ir rūšies dienos norma gali smarkiai skirtis. Dėl šios priežasties duokite daugiau iš pat pradžių, kad galėtumėte nustatyti optimalią paros normą. Atnaujinkite maistą ir vandenį kiekvieną dieną.Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Versele Laga Prestige Kanarėlių lesalas

Versele Laga Prestige Kanarėlių lesalas

Maistas kanarėlėms su sėklomis, grūdais, vaisiais, vitaminais, amino rūgštimis ir mineralais.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.