Versele Laga Prestige Banguotųjų papūgėlių lesalas

Sėklų mišinys, praturtintas vitaminais, amino rūgštimis ir mineralais.Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

2,31 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Tai aukščiausios kokybės įvairiomis proporcijomis subalansuotas paukščių lesalas, skirtas banguotosioms papūgėlėms. Lesalas atitinka visas rekomenduojamas paukščio mitybos dienos normas. „Versele-Laga“ remia Loro parką, kuris rūpinasi nykstančių paukščių išsaugojimu. Pirkdami šį produktą Jūs taip pat remiate Loro parko veiklą.

 • Aukštos kokybės produktas.
 • Praturtintas vertingu „V.A.M.” (vitaminų, amino rūgščių ir mineralų) kompleksu, kuris garantuoja, jog paukštis gaus reikiamą baltymų kiekį, užtikrina gerą jo savijautą.
 • Omega-3 riebalų rūgštys ir austrių kiautai, esantys lesalo sudėtyje, gerina skilvio veiklą ir palaiko reikiamą kalcio bei fosforo balansą.
 • Sudėtyje taip pat yra vertingų fermentuojamų skaidulų – frukto-oligosacharidų („Florastimul”), kurios palaiko žarnyno mikroflorą ir saugo nuo žarnyno sutrikimų. Taigi užtikrinamas geras virškinimas.
 • Sandari pakuotė išsaugo lesalo šviežumą.

Sudėtis: sėklos (min. 2 % šalavijo), javų grūdai, daržovių perdirbimo produktai, mineralai (min. 2 % austrių geldelių), aliejus ir riebalai, vaisiai (10 % vaisių sausainiuose), cukrus, frukto-oligo-sacharidai.

Sudėties analizė: žali baltymai – 15 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 6 %, žalia ląsteliena – 6 %, žali pelenai – 6,5 %, kalcis – 0,9 %, fosforas – 0,4 %.

Priedai: vitaminas A – 8000 TV, D3 – 1600 TV, vitaminas E – 20 mg, varis (vario (II) sulfatas) – 7 mg, DL-metioninas – 950 mg, L-lyzinas – 250 mg. Su dažikliais, leistinais ES.

Lesinimo rekomendacijos: priklausomai nuo paukščio dydžio ir amžiaus dienos norma gali skirtis. Dėl šios priežasties duokite lesalo daugiau iš pat pradžių, kad galėtumėte nustatyti optimalią paros normą. Šviežio lesalo ir vandens duokite paukščiui kasdien.Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Versele Laga Prestige Banguotųjų papūgėlių lesalas

Versele Laga Prestige Banguotųjų papūgėlių lesalas

Sėklų mišinys, praturtintas vitaminais, amino rūgštimis ir mineralais.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.