ACANA MAISTAS

Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai. Acana maistas išsiskiria tuo, kad ingredientai šiam ėdalui naudojami tik užauginti vietiniuose ūkiuose. Acana maistas rekomenduojamas veterinarų, veisėjų, nes Acana maistas yra labai gerai subalansuotas. Acana maistas sudėtyje turi ne mažiau kaip 55% mėsos. Vidutiniškai Acana maisto sudėtį sudaro apie 75% mėsos baltymų. Acana maisto ingriedientai t.y. vištiena, ėriena, bizoniena, jautiena ir žuvis, yra auginami laisvėja, todėl Acana maisto aukšta kokybe galime būti garantuoti. Acana maistas skirstomas į šunų ir kačių. Acana maistas skirtas šunims dar skirstomas pagal naudojamus ingredientus ir šuns amžių:
Acana Puppy Junior skirtas visų veislių jauniems šunims iki 12 mėnesių. Acana Puppy Large breed skirtas didelių veislių jauniems šuniukams iki 18 mėnesių. Acana Adult Dog skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Acana Adult Large Breed skirtas suaugusiems didelių veislių šunims. Acana Senior skirtas visų veislių pagyvenusiems šunims. Na o šios Acana maisto pozicijos Acana Grasslands Dog, Acana Ranchlands Dog, Acana Pacifica Dog puikiai tinka ir galima duoti jauniems šunims, suaugusiem ir senjorams nes Acana maistas yra labai gerai subalansuotas. Acana kačių maistas nėra skirstomas į jaunų ir suaugusių kačių maistą, nes Acana maisto gamintojų nuomonę jeigu katė valgo tinkamai subalansuotą maistą pvz. Acana Wild Praire Cat, Acana Pacifica Cat ar Acana Grasslands Cat, nėra skirtumo ar tai jauna ar sena katė. Visas Acana maistas yra subalansuotas taip, kad patenkintų bet kokio amžiaus ar veislės katę, tiesiog reikėtų parinkti tinkamiausią dienos normą Jūsų augintiniui. Acana maistas kas met yra tobulinamas. Pavasarį pasirodys naujos Acanos maisto pakuotės ir nauja Acana maisto patobulinta sudėtis. Acana maisto sudėtyje nėra grūdų ar sojų, todėl maitindami Acana maistu visada žinote, kad maitinate geru maistu. Maitindami savo augintinį Acana maistu prailginate savo augintinio gyvenimą. Acana maistas yra gaminamas ne iš kaulų miltų, o iš mėsos miltų, todėl Acana maisto baltimingumas yra aukštas, maitindami Acana maistu busite patenkinti, o Jūsų šuo ar katė jausis puikiai ir ilgai gyvens. Acana maistas yra visavertis maistas, šis maistas yra gaminamas jau daugiau nei keturiasdešimt metų. Acana maistas pasižymi ypatingai prižiūrima ir natūralia sudėtimi.

Komentarų : 1

  • Avatar
   Zigmas
   2016 02 15

   Acana maistas labai tinka mano šuniui, jau daugiau nei 3 metus perku, jokiu prolemų. Konteinerį, ėdalo saugojimui būtų neblogai gauti :)

Palikite komentarą

* Jūsų vardas :
* El.paštas : (Neviešinamas)
* Komentaras :
Patvirtinimo kodas

Akcijos

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.