Trixie Lazdelės su jautiena

Kačių skanėstai – lazdelės su jautiena.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,60 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Tai kvapnūs ir gardūs kačių skanėstai su jautiena. Šios lazdelės tinkamos bet kokio amžiaus ir dydžio katėms. Jūsų augintinis negalės joms atsispirti. Lazdelės lengvai virškinamos, tad neapsunkins augintinio skrandžio. Pakuotėje yra 12 lazdelių. Skanėstai supakuoti patogiame naudoti, sandariame maišelyje, kurį galima atidaryti ir vėl uždaryti, todėl lazdelės ilgai išlieka šviežios.

Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai (4 % jautienos), daržovių subproduktai, cukrus, mineralai, aliejus ir riebalai.

Sudėties analizė: baltymai – 29 %, riebalai – 13 %, ląsteliena – 2 %, pelenai – 7 %, drėgnis – 19 %. Sudėtyje yra ES leistinų konservantų ir dažiklių.

Šėrimo rekomendacijos: duoti 2–3 skanėstus per dieną, priklausomai nuo katės dydžio.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Trixie Lazdelės su jautiena

Trixie Lazdelės su jautiena

Kačių skanėstai – lazdelės su jautiena.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.