Trixie Crumbies skanėstai

Kačių skanėstai su pasta, skatinančia plaukų sąvėlų pasišalinimą iš organizmo.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,60 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Jūsų katei patiks šie skanėstai su specialia pasta. Jie ne tik labai gardūs, bet ir naudingi gyvūno virškinamajam traktui. Pasta, esanti skanėstuose, užkerta kelią sąvėlų formavimuisi ir padeda katės plaukams, patekusiems į organizmą, natūraliai pasišalinti iš žarnyno. Šie skanėstai tinka tiek jaunoms, tiek suaugusioms katėms.

Sudėtis: javų grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės subproduktai, daržovių subproduktai (10 % salyklas), augalinių baltymų ekstraktai, cukrus.

Sudėties analizė: baltymai – 22 %, riebalai – 4 %, ląsteliena – 1,5 %, pelenai – 4 %. Sudėtyje yra ES leistinų konservantų ir dažiklių.

Šėrimo rekomendacijos: duoti 10–15 vienetų skanėstų per dieną, priklausomai nuo katės dydžio.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Trixie Crumbies skanėstai

Trixie Crumbies skanėstai

Kačių skanėstai su pasta, skatinančia plaukų sąvėlų pasišalinimą iš organizmo.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.