Beaphar Malt-Bits Salmon

Lašišos skonio kačių skanėstai su malt pasta, kuri tirpdo plaukų sąvėlas skrandyje.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

2,00 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Skanėstai yra naudojami kaip pašaro papildas. Katės prausiasi liežuviu ir taip praryja daug plaukų, kurie sukelia skrandžio ir virškinimo problemas. Pagalvėlių formos skanėstuose MALT-BITS SALMON yra malt pastos, kuri tirpdo plaukų sąvėlas skrandyje. Lašiša suteikia šiems skanėstams ypatingo skonio, todėl MALT-BITS SALMON Jūsų katytė tikrai pamėgs.

 • Naudojamas kaip maisto papildas;
 • Skatina sąvėlų šalinimąsi;
 • Lašišos skonio.

Sudėtis: grūdai, augaliniai produktai, mėsa ir mėsos produktai, mineralinės medžiagos, aliejus bei riebalai.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Beaphar Malt-Bits Salmon

Beaphar Malt-Bits Salmon

Lašišos skonio kačių skanėstai su malt pasta, kuri tirpdo plaukų sąvėlas skrandyje.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.