Araton Vytinti vištienos gabaliukai

Kačių pašaro papildas – natūralios vytintos vištienos skanėstai.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,79 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Natūralios vištienos skanėstai ARATON – gardūs vytinti gabaliukai katei palepinti ir paskatinti. Užkandis yra sveikas, lengvai kramtomas ir gerai virškinamas. Itin tiks palepinti augintinį tarp šėrimų. Skanėstai pagaminti iš beveik 100 % vištienos, todėl katė gali mėgautis tikros mėsos skoniu.

 • Pagaminta iš natūralios mėsos (beveik 100 %);
 • Iš aukštos kokybės vištienos;
 • Natūralaus skonio ir kvapo;
 • Idealiai tinka augintinį palepinti ir paskatinti.

 

Sudėtis: vištiena (96,8 %), druska, glicerinas, sorbitolis

Sudėties analizė: žali baltymai – 54%, neapdoroti aliejai ir riebalai – 2,2%, žali pelenai – 3%, žalia ląsteliena – 0,2%, drėgnis – 23 %.

Šėrimo rekomendacija: duokite tarp pagrindinių šėrimų. Dubenėlis šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Araton Vytinti vištienos gabaliukai

Araton Vytinti vištienos gabaliukai

Kačių pašaro papildas – natūralios vytintos vištienos skanėstai.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.