Nature's Protection Cat Chicken & Herring

Aukščiausios kokybės suaugusių kačių konservai su vištiena ir silkėmis.Plačiau

0,99 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 taškas kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


Kačių konservai NATURE‘S PROTECTION yra Super Premium klasės drėgni pašarai, sukurti skirtingiems jaunų ir suaugusių kačių poreikiams patenkinti. Pagrindinis baltymų šaltinis konservuose – aukštos kokybės, natūrali, žmonių maisto gamyboje naudojama mėsa ir žuvis. Ėdale yra ypač didelis mėsos ir žuvies kiekis, tačiau gyvulinės kilmės riebalų gaminant konservus naudojama saikingai. Vienoje skardinėje esantis kačių maisto kiekis (100 g) – tinkamas pašerti augintinį vieną kartą, todėl konservus patogu vartoti ir namuose, ir keliaujant.

Konservuotas kačių maistas Adult Chicken & Herring – tai natūralios vištienos ir silkių gabalėliai, patiekti sultinyje ir papildyti mineralais.

 • Pagrindinis baltymų šaltinis – kokybiška vištiena ir silkės, didelis mėsos ir žuvies kiekis – 67 %;
 • konservuotas maistas pagardintas natūraliomis daržovėmis;
 • mėsa ir žuvis patiekiami gabalėliais, t.y. ne vientisos konsistencijos, sudėtyje – tik mėsa, žuvis, dažovės ir sultinys, gurmaniškam skoniui, su mineralais;
 • gerai virškinamas ėdalas;
 • konservai yra tikros mėsos ir žuvies skonio bei kvapo, todėl noriai ėdami;
 • sandari, patogi, lengvai atidaroma pakuotė;
 • sudėtyje nėra konservantų, kaulų miltų, sojų ir grūdų priemaišų, aromato bei skonio stipriklių, nenaudojama mechaniškai atskirta mėsa.

Konservai parduodami sandariose pakuotėse, todėl gyvūno maistas apsaugotas nuo bakterijų ir mikrobų patekimo, išlaiko natūralų skonį ir aromatą.

Konservus rekomenduojama naudoti kartu su sausu kačių maistu NATURES‘ PROTECTION. Konservuotą ėdalą patiekite kambario temperatūros. Atidarytą skardinę reikia laikyti vėsioje vietoje ir suvartoti per 3 dienas.

Sudėtis: vištiena (47 %), sultinys, silkės (20 %), daržovės (3 %), mineralai.

Sudėties analizė: Analitinės sudedamosios dalys: drėgnis – 80 %, baltymai – 10,8 %, aliejai ir riebalai – 6,4 %, pelenai – 2,3 %, ląsteliena – 0,4 %.

Priedai: Priedai/ 1 kg: maistiniai priedai: vit. D3 – 200 TV, vit. E – 30 mg, taurinas – 1 500 mg. E 6 – 15 mg, E 5 – 3 mg, E 2 – 0,75 mg, E 8 – 0,03 mg. Technologiniai priedai – kasijos derva. • Amžius Suaugusiems 1-7 metų
 • Mėsos rūšis Vištiena

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Nature's Protection Cat Chicken & Herring

Nature's Protection Cat Chicken & Herring

Aukščiausios kokybės suaugusių kačių konservai su vištiena ir silkėmis.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.