Litter Kwitter Priemonių rinkinys pripratinančių katę prie tualeto

NAUJIENA LIETUVOJE! Priemonių rinkinys su kurių pagalba pripratinsite jauną ar seną katę eiti į tualetą. Pamirškite kačių kraiką ir sutaupykite iki 2000 eurų!Plačiau

49,99 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 €.


Su Litter Kwitter greitai ir lengvai išmokysite savo jauną ar seną katiną ar katę naudotis įprastu tualetu.  Atsisveikinkite su kraiku ir nemalonių kvapu sklindančio iš kačių tauleto amžiams!

Trijų žingsnių mokymo sistema skirta mokyti kates naudotis žmonių tualetu!!! LITTER KWITTER - mokymo rinkinys katėms, kuris padeda jums išmokyti savo katę naudotis įprastu tualetu.

 • Trys paprasti mokymo diskai (raudonas, gintarinis, žalias).
 • Universali atraminė plokštė (tinkanti visiems standartiniams tualetams).
 • Stiprus ir tvirtas rėmas tinkantis bet kokio dydžio ir svorio katėms.
 • Išsamus 30 minučių trukmės DVD apmokymas (anglų, rusų ir prancūzų kalbomis, bei subtitruotas anglų, rusų, japonų, prancūzų, vokiečių, olandų, ispanų, italų, portugalų, vengrų, kinų ir tajų).
 • Tik aštuonios savaitės mokymų ir galėsite džiaugtis gyvenimu be katės tualeto dėžutės ir kraiko!

Pirmas raudonas diskas - išmokys jūsų katę eiti į tualetą ir užšokti ant jo. Pradžioje baltas rėmas su pilnaviduriu raudonuoju disku padedamas šalia tualeto, kad katė suvoktų jog tai yra jos naujasis tualetas, vėliau rėmas su raudonuoju disku uždedamas ant tualeto, taip katė išmoksta užšokti ant tualeto. Šis etapas užtrunka apie 2-3 savaites vidutiniškai, kol katė visiškai pripranta užšokti ant tualeto.

Antras gintarinis diskas - jo pagalba jūsų katė išmoks drąsiai užšokti ant tualeto ir tvirtai išlaikyti pusiausvyrą tupint ant jo. Gintariniame diske yra plyšys, todėl katė jau yra mokoma daryti tiesiai i tualetą. Dėka šio plyšio Jūsų katė priekines letenėles statys ant tualeto sėdynės, o galines ant disko ir taip po kurio laiko išmoksta savo reikalus atlikti į tualetą. Šis etapas trunka apie 2-3 savaites vidutiniškai.

Trečias žalias diskas - tai atviras diskas, kuris išmokys Jūsų katę daryti į tualetą nenaudojant kraiko. Šiame etape katė visas keturias letenėles statys ant tualeto sėdynės, todėl užpakalinė dalis bus ties plyšiu, o augintinis savo reikalus atliks tiesiai į tualetą. Jums teliks nuleisti vandenį. Galiausiai nuimsite baltąjį Litter Kwitter pagringą, nuleisite tuleto sėdynę žemyn ir mėgausitės švaresniais, higieniškesniais ir kvepiančiais namais.

Pamirškite kačių kraiką ir sutaupykite iki 2000 eurų!

Vaizdo įrašas apie Litter Kwitter žiūrėti • Amžius Bet kokiam amžiui
Grade 
Rimas P
2015-01-12

Britų trumpaplaukis

Labai geras dalykas, greitai atsipirko, o dabar ir sutaupyti padeda turiu britų trumpaplakį pripratinau maždaug per 3 savaites.

 • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Parašyti savo atsiliepimą

Litter Kwitter Priemonių rinkinys pripratinančių katę prie tualeto

Litter Kwitter Priemonių rinkinys pripratinančių katę prie tualeto

NAUJIENA LIETUVOJE! Priemonių rinkinys su kurių pagalba pripratinsite jauną ar seną katę eiti į tualetą. Pamirškite kačių kraiką ir sutaupykite iki 2000 eurų!Parašyti savo atsiliepimą

2 kitos panašios prekės

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.