Beaphar Odour Killer

Blogo kačių tualeto kvapo naikinimo priemonė. Ne paslepia, o sunaikina blogą kvapą.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

7,99 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


„Odour Killer” – tai priemonė visiškai panaikinanti nemalonaus kvapo atsiradimo priežastis kačių tualete. Sudrėkusios natūralios fermentą slopinančios medžiagos ima veikti iš karto ir sustabdo chemines reakcijas, kurios skleidžia nemalonų kvapą. Po valandos šlapimas visiškai suskaidomas į vandenį ir anglies dvideginį. Produkto sudėtyje esantys mikroorganizmai yra nekenksmingi gyvūnui. „Odour Killer” 100% biologiškai išsiskaido, turi neutralų PH ir visiškai yra saugus net ir prarijus. Šią priemonę galima naudoti su bet kokiu kraiku. Pakuotės (400 g) pakanka 3 mėnesiams.

 • Panaikina, o ne paslepia blogą kvapą;
 • nekenkia gyvūnui;
 • tinka su bet kokiu kraiku;
 • biologiškai išsiskaido.

Naudojimas: įberkite 20 g priemonės į kraiko dėžutę kas savaitę.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Beaphar Odour Killer

Beaphar Odour Killer

Blogo kačių tualeto kvapo naikinimo priemonė. Ne paslepia, o sunaikina blogą kvapą.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.