Pirkite e-zoo.lt ir sutaupykite!

Mylimas augintinis – tai ne tik keturkojis namų draugas, o pilnavertis šeimos narys, kuriam norime visko, kas geriausia. Vadovaudamiesi šiuo tikslu įkūrėme e-zoo.lt, kurioje rasite platų kruopščiai atrinktų prekių šunims, katėms, graužikams ir paukščiams asortimentą, skirtą atitikti individualius augintinio poreikius ir užtikrinti sveiką ir laimingą jo gyvenimą. E-zoo – Jūsų geriausio draugo parduotuvė!

2012 m. įkurta mažmeninės prekybos įmonė e-zoo.lt nuo pat pirmųjų savo veikos dienų kryptingai siekė plėsti produktų asortimentą, apimantį geriausių prekių ženklų pašarus, vitaminus, žaislus, priežiūros reikmenis ir kitas prekes, sukurtas Jūsų augintinio patogumui, gerai savijautai ir laisvalaikiui. E-zoo.lt komandą vienija meilė gyvūnams ir bendras tikslas siekti geriausio, kas verčia mus kasdien tobulėti ir ieškoti naujų sprendimų, užtikrinančių visavertį Jūsų augintinio gyvenimą.

Kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir išskirtinai platus prekių asortimentas

Šiandien didžiuojamės galėdami drąsiai teigti, kad esame įmonė, siūlanti aukštos kokybės, puikia sudėtimi pasižyminčius maisto produktus šunims ir katėms, graužikams ir paukščiams, augintinių mėgstamus skanėstus, patikimas antiparazitines priemones, kasdienės higienos, priežiūros, kelionines prekes bei žaislus, leidžiančius tinkamai pasirūpinti augintinio gerove ir laisvalaikiu. Suprantame, kad kokybiškas ėdalas – tai geros sveikatos ir puikios savijautos garantas, todėl kruopščiai atrinkome

 partnerių tinklą, kad galėtume Jums pasiūlyti iki smulkmenų apgalvotus sprendimus individualiems augintinio poreikiams: jauniems ir vyresnio amžiaus, aktyviai sportuojantiems ir antsvorio turintiems gyvūnams, augintiniams su jautria virškinimo sistema ar netoleruojantiems tam tikrų maisto produktų. Mūsų prekių asortimentą papildo ir subalansuoti, geriausių rezultatų skantinatys siekti vitaminai ir maisto papildai.

Suprasdami, kad kiekvieno augintinio poreikiai yra skirtingi, siūlome visame pasaulyje vertinamų prekių ženklų, tarp kurių – „Acana“, „Advance“, „Brit“, „Carni Love“, „Hill‘s“, „HiQ“, „IRONpet“, „Royal Canin“, „Taste of the Wild“ ir kt., produktus, pelniusius tarptautinės rinkos apdovanojimus, rekomenduojamus veterinarų, dresuotojų ir gyvūnų mylėtojų. Be kokybiško ėdalo, mūsų asortimente rasite ir maisto indelius, pavadėlius, kelioninius krepšius bei kitus kasdienės priežiūros, saugos ir higienos produktus, kurių gamybai naudojamos aukštos kokybės, specialiai gyvūnams atrinktos medžiagos, suteikiančios kasdienio komforto jausmą.

Kviečiame pasinaudoti specialia rugsėjo akcija ir sutaupyti!

Svarbiausia e-zoo.lt misija – pasiūlyti viską, ko reikia, kad Jūsų augintinis gyventų ilgai ir laimingai. Nuolatos stebime rinkos tendencijas ir ieškome naujų sprendimų, kurie galėtų pagerinti augintinių gyvenimą. Šiuo metu atstovaujame daugiau nei 30 prekių ženklų, kad padėtume Jums išsirinkti tai, kas geriausia! Gerindami savo klientų patirtį, nuolatos organizuojame specialias akcijas ir išskirtinius pasiūlymus, kviečiančius išbandyti naujus produktus ir sutaupyti!

Sveikindami su rudens pradžia, siūlome pasinaudoti išskirtine rugsėjo mėnesio akcija, kuri galioja visą mėnesį, nuo 2021-09-01 iki 2021-09-30, apsiperkant e-zoo.lt internetinėje parduotuvėje:

Užsakymams nuo 50 Eur taikoma 3 Eur nuolaida su kodu 3-MINUS

Užsakymams nuo 100 Eur taikoma 5 Eur nuolaida su kodu 5-MINUS

Patogi apsipirkimo erdvė ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje

E-zoo.lt vienija 3 fizines parduotuves, esančias Vilniuje ir Šalčininkuose, bei visą parą patogiai prieinamą elektroninę parduotuvę e-zoo.lt, kurioje rasite daugiau nei 3 000 prekių šunims, katėms, paukščiams ir graužikams. Užtikriname platų produktų asortimentą, visuomet konkurencingas kainas ir malonų aptarnavimą. Internetu atlikti užsakymai bus pristatomi Jūsų nurodytu adresu (jei užsakymo suma viršija 25 Eur, prekes pristatysime nemokamai) arba į artimiausią „LP Express“ paštomatą. Taip pat kviečiame taupyti savo laiką, formuoti pirkinių krepšelį internetu ir prekes atsiimti Jums patogiausioje e-zoo.lt parduotuvėje. Turite klausimų ar norėtumėte pasitarti? Mūsų komanda pasiruošusi padėti visais Jums aktualiais klausimais – kviečiame atvykti į mūsų parduotuvę arba susisiekti su mumis el. paštu: info@e-zoo.lt bei telefonu: +370 666 10330

Daugiau informacijos rasite čia: www.e-zoo.lt

Sekite mus Facebook'e