TRIXIE Graužikų mineralai su jūros kopūstais

Mineralinis akmuo su jūros kopūstais dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir kitiems graužikams.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

1,32 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Gerai graužikų sveikatai ir savijautai palaikyti itin svarbi visavertė mityba. Kartu su specialiu pašaru gyvūnėliai ne visada gauna reikiamą maistinių medžiagų kiekį. Siekiant užtikrinti, kad būtų suvartojamas reikiamas mineralinių medžiagų kiekis, rekomenduojama augintiniui duoti specialių mineralų papildų. Šis mineralinis akmuo su jūros kopūstais puikiai tinka dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir kitiems graužikams.

 • Sudėtyje gausu svarbiausių mineralų, kurie stiprina graužiko dantis ir kaulus.
 • Su jūros kopūstais, kuriuose gausu mikro bei makro elementų, vitaminų, angliavandeniųir kitų naudingų medžiagų.
 • Mineralinis akmuo – kietas, tad jį grauždamas gyvūnas patenkins savo graužimo poreikį ir galės pasigaląsti dantis.
 • Mineralinio akmens gabalėlį rekomenduojama laikyti graužiko narvelyje, kad esant poreikiui gyvūnui jis būtų visada prieinamas.
 • Su specialiu laikikliu.

Sudėtis: mineralinės medžiagos, 1,5 % jūros dumblių.

Sudėties analizė: žali pelenai – 11,5 %, žalia ląsteliena – 3,7 %, žali baltymai – 0,5 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 0,5 %, drėgnis – 10,0 %.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Graužikų mineralai su jūros kopūstais

TRIXIE Graužikų mineralai su jūros kopūstais

Mineralinis akmuo su jūros kopūstais dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir kitiems graužikams.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.