BEAPHAR Smulkių graužikų vitaminai

Graužikų vitaminai, stiprinantys gyvūno imunitetą, apsaugo nuo ligų.

Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

4,72 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Jūros kiaulytėms, dekoratyviniams triušiukams bei kitiems smulkiems graužikams būtina gauti pašaro, kurio sudėtyje būtų daug vitaminų. Jei gyvūnas minta ne itin šviežiu pašaru ir visaverčiu pašaru, gali atsirasti sveikatos problemų.

Skystos konsistencijos vitaminai „Lebensvitamine“ sudaryti iš vitaminų A, C, B1, B2, B6, B12, E ir K. Stiprina gyvūno imuninę sistemą ir tokiu būdu užtikrina gerą Jūsų augintinio sveikatą. Vitaminas C apsaugo gyvūnėlį nuo dažnai pasitaikančios ligos – jūrų kiaulyčių paralyžiaus.

 • Visi būtini vitaminai;
 • stiprina imuninę sistemą;
 • mažina ligų riziką.

Naudojimas: vienam gyvūnui 5 - 10 lašų sumaišykite su maistu arba geriamu vandeniu.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

BEAPHAR Smulkių graužikų vitaminai

BEAPHAR Smulkių graužikų vitaminai

Graužikų vitaminai, stiprinantys gyvūno imunitetą, apsaugo nuo ligų.

Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.