TRIXIE Priemonė akių valymui 50 ml

Priemonė valyti gyvūnų akims. Tinka šunims, katėms ir kitiems smulkiems gyvūnams.Plačiau

TRX2546

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

3,99 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Aplink gyvūnų akis kaupiasi nešvarumai, kurie gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Būtent todėl rekomenduojama periodiškai pravalyti akis naudojant specialias priemones. Šią priemonę „Trixie“ sukūrė specialiai šunų, kačių ir kitų smulkių gyvūnų akims valyti. Ja švelniai išvalysite dulkes ir purvą iš savo augintinio akių jų nesudirgindami. Pipetės formos buteliuką lengva ir labai patogu naudoti. Buteliuko talpa – 50 ml.Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

TRIXIE Priemonė akių valymui 50 ml

TRIXIE Priemonė akių valymui 50 ml

Priemonė valyti gyvūnų akims. Tinka šunims, katėms ir kitiems smulkiems gyvūnams.Parašyti savo atsiliepimą

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.