Finko Žirnių čipsai

Visų rūšių graužikų pašaro papildas.Plačiau

Turime: Šiuo metu prekės laikinai neturime


Informuokite mane kai bus

Informuokite mane kai bus

0,49 €

Į krepšelį

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


Jaunų ir suaugusių graužikų pašaro papildas – žirnių traškučiai. Šis pašaro papildas skirtas visų rūšių jauniems ir suaugusiems graužikams.

 • Tai aukštos kokybės papildas.
 • Pagamintas iš natūralaus produkto, reikalingo graužiko organizmui.
 • Skirta visų rūšių graužikams.

Gamintojas: „Akvatera“, Lietuva.

Sudėtis: žirnių dribsniai.

Šėrimo rekomendacijos: smulkiems graužikams duoti 5–10 g pašaro papildo per dieną, dideliems graužikams 15–30 g per dieną. Šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Finko Žirnių čipsai

Finko Žirnių čipsai

Visų rūšių graužikų pašaro papildas.Parašyti savo atsiliepimą

3 kitos panašios prekės

Naudinga žinoti

 • GYVŪNŲ PREKĖS

  Dėl laiko trūkumo vis daugiau žmonių gyvūnų prekes perka internetu, todėl svarbu žinoti, ko Jums reikia, nepasimesti padės gyvūnų prekių skirstymas. Gyvūnų prekės gali būti skirstomos pagal gyvūnų rūšį:

 • CSI URINE

  CSI urine - šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas. Tai efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri išnaikina tiek naujas, tiek įsisenėjusias dėmes.

 • HILLS MAISTAS

  Hills maistas pradėtas gaminti puikaus veterinaro dr. Markas Morrisas. Šio sumanaus veterinaro pastangomis buvo sukurtas pirmas pasaulyje veterinarinis Hills maistas smulkiems gyvūnams. Šiuo metu Hills maistas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų...

 • ORIJEN MAISTAS

  ORIJEN maistas : koncepcija yra paprasta, t.y. susikoncentruoti į biologiškai tinkamo pašaro kokybę, parenkant šviežius ingredientus, pagrinde auginamus vietiniuose ūkiuose. Orijen maistas puikiai subalansuotas ir išsiskiria rinkoje, kadangi yra...

 • ACANA MAISTAS

  Acana maistas yra visavertis super premium klasės, gaminamas Kanadoje. Acana maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies žaliavos. Sudėtį sudaro tik šviežia mėsa, žuvis, daržovės ir vaisiai.