Kodas: 134350

Prekės ženklas: Royal Canin

ROYAL CANIN Kitten

(0)

Profesionalus augančių kačiukų maistas, skirtas kačiukams 2-ojoje vystymosi stadijoje: 4 - 12 gyvenimo mėnesiais. Noriai ėdamas net ir išrankiausių kačių.

Kaina 4,69 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos

CSI URINE Eliminator stains & odours

CSI1511
Prekės kokybė 

CSI URINE Eliminator stains & odours. Šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas tinka:
čiūžiniams
pagalvėms patalynei tualetams plytelėms medinėms grindims kačių tualetams

Pakuotė
13,99 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Apsipirkimo taškai

Įdėkite prekę į krepšelį, kad sužinoti kiek gausite bendrai taškų! Vienas išleistas EUR yra lygus 1 taškui.

Aprašymas

  CSI URINE Eliminator stains & odours. Šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas tinka:
čiūžiniams
pagalvėms patalynei tualetams plytelėms medinėms grindims kačių tualetams

  Priemonė suskaido gyvūnų išdžiūvusius šlapimo rūgšties kristalus molekuliniame lygyje. Sunaikina šviežias ir įsisenėjusias šlapimo dėmes. Naikina šlapimo kvapą, kuris skatina gyvūnų žymėti teritoriją toje pačioje vietoje. Pagamintas iš natūralių enzymų: sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Saugus naudoti žmonių ir gyvūnų aplinkoje.
  Naudojimas: 1.Nepastebimoje vietoje patikrinkite, ar valomas paviršius neblunka. 2.Popieriniu rankšluosčiu nusausinkite vietą, kurioje augintis paliko šlapimą, išmatas ar vėmalus. 3.Gausiai užpurkškite CSI URINE priemonės ant dėmės. Svarbu sudrėkinti šiek tiek didesnį plotą nei pati dėmė. 4.Netrinkite. Nenaudokite su kitu valikliu. 5.Leiskite valomai vietai išdžiūti. 6. Kai visiškai išdžius išsiurbkite likučius, nuplaukite vandeniu. Naudojimas ant kilimų ir kitų audinių: nenaudokite kitų valiklių ar garų siurblio tol kol dėmes valote su CSI URINE. Šlapimas išplinta 2-4 kartus viršydamas savo paviršiaus dydį, o skystis susigeria į paviršių. Norint išvalyti senas dėmes, procedūrą kartokite kelis kartus.
  Atsargiai: vengti kontakto su akimis, oda ir atvirų žaizdų. Nenaudokite kaip oro gaiviklio. Saugoti nuo vaikų. Nepurkšti ant žmonių ar gyvūnų.
  Pirmoji pagalba: nuplaukite odą po tekančiu vandeniu. Akys - iš karto skalauti akis po tekančiu vandeniu. Susisiekite su gydytoju. Prarijus - gerai išskalauti burną. Neskatinkite vėmimo! Susisiekite su gydytoju. Įkvėpimas - išeikite į gryną orą bei pabūkite kurį laiką. Susisiekite su gydytoju. Sudėtis: <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, enzymai, kvapiosios medžiagos.

Prekė detaliau
CSI1511

Specifinė nuoroda

ean13
5060415291511
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Hill's Sience Plan Small & Mini Mature Adult 7+
Vertinti 

Rašyti atsiliepimą apie prekę

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: JOS0158

Prekės ženklas: Josera

Josera Poultry-Menu

(0)

Šunų maistas su paukštiena normalaus aktyvumo visų veislių suaugusiems šunims. Tinka turintiems jautrų virškinimo traktą bei išrankiems šunims.

Kaina 32,80 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: D02 34,5×22×36

Draskyklė katėms

(0)

 Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpą apvyniota tvirta sizalio virve, o esantis kamuoliukas ir pelytė skatins  katę žaisti. Puiki vieta  laipioti, draskyti, slėptis bei ilsėtis.

Kaina 19,00 EUR
Daugiau
Paskutinė prekė

Sekite mus Facebook'e