Kodas: M-BRCAMB

Prekės ženklas: Brit Care

BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb & Rice

(0)

Avienos ir ryžių pašaras be alergenų vidutinių veislių (10–25 kg) suaugusiems šunims. Hipoalerginis, subalansuotas, gerai virškinamas, aukščiausios kokybės šunų maistas imunitetui, sveikatai ir temperamentui.

Kaina 35,00 EUR
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos

CSI URINE Eliminator stains & odours

CSI1511
Prekės kokybė 

CSI URINE Eliminator stains & odours. Šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas tinka:
čiūžiniams
pagalvėms patalynei tualetams plytelėms medinėms grindims kačių tualetams

Pakuotė
13,99 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Apsipirkimo taškai

Įdėkite prekę į krepšelį, kad sužinoti kiek gausite bendrai taškų! Vienas išleistas EUR yra lygus 1 taškui.

Aprašymas

  CSI URINE Eliminator stains & odours. Šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas tinka:
čiūžiniams
pagalvėms patalynei tualetams plytelėms medinėms grindims kačių tualetams

  Priemonė suskaido gyvūnų išdžiūvusius šlapimo rūgšties kristalus molekuliniame lygyje. Sunaikina šviežias ir įsisenėjusias šlapimo dėmes. Naikina šlapimo kvapą, kuris skatina gyvūnų žymėti teritoriją toje pačioje vietoje. Pagamintas iš natūralių enzymų: sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Saugus naudoti žmonių ir gyvūnų aplinkoje.
  Naudojimas: 1.Nepastebimoje vietoje patikrinkite, ar valomas paviršius neblunka. 2.Popieriniu rankšluosčiu nusausinkite vietą, kurioje augintis paliko šlapimą, išmatas ar vėmalus. 3.Gausiai užpurkškite CSI URINE priemonės ant dėmės. Svarbu sudrėkinti šiek tiek didesnį plotą nei pati dėmė. 4.Netrinkite. Nenaudokite su kitu valikliu. 5.Leiskite valomai vietai išdžiūti. 6. Kai visiškai išdžius išsiurbkite likučius, nuplaukite vandeniu. Naudojimas ant kilimų ir kitų audinių: nenaudokite kitų valiklių ar garų siurblio tol kol dėmes valote su CSI URINE. Šlapimas išplinta 2-4 kartus viršydamas savo paviršiaus dydį, o skystis susigeria į paviršių. Norint išvalyti senas dėmes, procedūrą kartokite kelis kartus.
  Atsargiai: vengti kontakto su akimis, oda ir atvirų žaizdų. Nenaudokite kaip oro gaiviklio. Saugoti nuo vaikų. Nepurkšti ant žmonių ar gyvūnų.
  Pirmoji pagalba: nuplaukite odą po tekančiu vandeniu. Akys - iš karto skalauti akis po tekančiu vandeniu. Susisiekite su gydytoju. Prarijus - gerai išskalauti burną. Neskatinkite vėmimo! Susisiekite su gydytoju. Įkvėpimas - išeikite į gryną orą bei pabūkite kurį laiką. Susisiekite su gydytoju. Sudėtis: <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, enzymai, kvapiosios medžiagos.

Prekė detaliau
CSI1511

Specifinė nuoroda

ean13
5060415291511
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Hill's Science Plan Kitten Healthy Development Chicken
Vertinti 

Rašyti atsiliepimą apie prekę

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e